Фунгіцид Унікаль / Фолікур фото №1

Фунгіцид Унікаль / Фолікур - Днепропетровск

ID объявления:
9131235
Дата:
17 января 2021, 09:51
Контактное лицо
Адміністратор
Тип объявления
Продам
Цена:
0 грн.

Унікаль / Фолікур 250 EW, - фунгіцид системної дії з лікувально-захисними властивостями, викорінюючим та рістрегулюючим впливом.
Призначення: рістрегулюючий фунгіцид для захисту посівів ріпаку, зернових колосових від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Діюча речовина: тебуконазол, 250 г/л. Тара: 5 л.
Норми внесення:
• Ріпак - 0,5-1,0 л/га. Норма внесення восени - на 1 лист 0,15 л/га препарату; внесення рекомендується при 4-6 листках для регулювання процесів росту і захисту від хвороб. Період очікування - 50 діб.
• Зернові колосові - 0,5-1,0 л/га, обприскуються з початку кущення до кінця колосіння. Період очікування - 30 діб.
Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
• Соя – 0,7 - 1,0 л/га, обприскування в період вегетації.
• Виноград, вишня – 0,4 л/га, обприскування в період вегетації.
Переваги:
• високоефективний проти борошнистої роси, фомозу, сірої гнилі, альтернаріозу, ціліндроспороза, іржі, піренофорозу, септоріозу листя і колоса, фузаріозу колоса, оїдіуму на винограді, антракнозу на сої;
• виключає повторне зараження – поглинається вегетативною частиною рослини та знищує гриби-патогени збудників хвороб;
• проявляє рістрегулюючі властивості (знижує висоту стебла, уповільнює ріст вегетативної маси і сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи).
Особливості застосування:
• по ріпаку озимому: сумісне внесення фунгіциду Унікаль та фосфорно-калійного комплексу Авангард Фосфіт К / фосфор (P2O5), 420 г/л, калій (K2O) 280 г/л / нормою 1,0 л/га зміцнює кореневу систему (прикоренева шийка збільшується в діаметрі на 1,2-1,5 мм у порівнянні з контрольним заміром минулого року, у якому фосфорно-калійний комплекс не вносився), підвищує стійкість до захворювань, значно посилює профілактику грибних захворювань за рахунок токсичної дії фосфітів на гриби-патогени, має неперевершений антистресовий ефект, надає потужний потенціал розвитку точок зростання і збільшення їх кількості, що безпосередньо впливає на майбутній врожай;
• по озимих зернових: сумісне внесення фунгіциду Унікаль та фосфорно-калійного (фосфор у формі фосфіту РО3) комплексу /без Азоту/ запобігає появі снігової плісняви на посівах, розвиває кореневу систему, покращує стійкість до холоду та посухи, значно посилює профілактику грибних захворювань за рахунок токсичної дії фосфітів на гриби-патогени, має неперевершений антистресовий вплив.
Важливо: при внесенні фунгіциду режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим; для підвищення ефективності дії пестицидів використовуйте прилипачі.

 

Похожие объявления:

10 сентября
11:25
Преимущества композитной арматуры: • Прочность на разрыв более 1100 МПа; • Не подвержена коррозии и гниению, Устойчива к агрессивной среде; • ...
Днепропетровск2.99 грн
05 августа
10:09
Запросить стоимость оргстекла в размер заказчика, листом, оптом, Вы можете, позвонив нам по указанным телефонам ...
Днепропетровск330 грн
05 августа
10:09
Надежные и долговечные теплицы из поликарбоната сотового и под пленку с профильной ...
Днепропетровск0 грн